Legrand

Legrand, bina elektrik ve dijital alt yapılarına yönelik ürün ve sistemler alanında dünyanın en önemli kuruluşlarından biri, 180 ülkedeki ticari varlığı 70 ülkede bulunan üretim tesisleri ile global bir marka, tüm dünyada 35 bini aşkın çalışanıyla 200 binin üzerindeki ürün referansıyla, 4000 in üzerinde patentiyle sadece üreten değil teknoloji geliştiren bir güç. Türkiyedeki faaliyete 1990 yılında başlayan Legrand, gebzede kurulan fabrikasıyla türk elektrik sektöründe yepyeni bir dönemide başlatmış oldu, ürün bilgilerinin yanı sıra temel teknik bilgiler ve önerilerde içeren legrand katalogları sektörde bugüne kadar benzeri görülmemiş bir üretici tesisatçı ilişkisini de başlattı.

Legrand ürünleri yüksek kalite güvenlik ve üst düzey estetik standartlarının yanı sıra sundukları yepyeni işlevlerle türk elektrik sektöründe kısa zaman da bir referans haline geldi. Projenin tamamında tek markaya ait ve % 100 uyumlu ürünler kullanabilme ayrıcalığı, elektrik, proje, tasarım, mimarlık ve taahhüt firmalarının çok çeşitli projelerinde Legrand’ı tercih etmelerine katkı sağladı.

  • Trafo
  • Şaltalt ürünleri
  • Dağıtım panoları
  • Kablo dağıtım sistemleri
  • Anahtar priz serileri
  • Ev otomasyon sistemleri
  • Acil durum aydınlatma ürünleri
  • Yapısal kablolama
  • İnterkom ve aydınlatma kontrol sistemleri

Legrand güvencesiyle sunulan tüm bu ürün ve sistemler, konutlarda, ticari ve endüstriyel amaçlı her türlü binada yerini almıtır.

Ayrıca Legrand araç şarj istasyonları satan Eleksa, hemen hemen tüm ürünlerin stoğunu tutmaktadır.Üç farklı şarj istasyonu çeşidi bulunan Legrand tüm ürünleri ile Eleksa’da montaj ve satış süreçlerini yönetebilirsiniz.

Legrand araç şarj istasyonları çeşitleri ;

Legrand Green Up araç şarj istasyonları
Legrand Green Up Premium şarj istasyonları
Legrand Green Up Bluetooth şarj istasyonları

Legrand araç şarj istasyonlarını Eleksa Elektrik’ten temin edebilirsiniz.

Legrand çözüm ortaklığı yapan Eleksa Elektrik, tüm Legrand ürünlerini sizlere, hızlı, ekonomik ve doğru şekilde sunmaktadır.

Legrand fiyat listesi, Legrand ürün kataloğu ve tüm Legrand ürün data-sheetleri Eleksa‘da bulabilirsiniz. Legrand ürünleriyle ilgili teklif ve taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

Tel : 0212 222 00 71 Mail : info@eleksa.com.tr