Hakkımızda.

Eleksa Elektrik ve Elektronik ve Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. 12/04/2017 tarihinde kurulmuştur.

Şirketimiz sektördeki 15 yıllık bilgi ve birikimin sonucunda hizmetine başlamıştır. Yenilikçi ve uzman ekibimizle,

siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en hızlı ve en ekonomik ve tek elden çözüme kavuşturma gayesindeyiz.

Eleksa güven duygusunu benimsemiş ve doğru ticareti dürüst şirketlerle işbirliği yaparak sağlam temellere dayatmıştır.

Hedefimiz sektörün en doğru ve en kaliteli ürünlerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktır.

Çözüm ortaklarımız da ilan ettiğimiz tüm markalar için bizlerle irtibata geçebilir, fiyat ve ürün tedariki yapabilirsiniz.

Kalite Politikamız.

Dünyanın sürdürebilir gelişimi için en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri geliştiren güvenilir bir çözüm ortağı olarak, temas halinde olduğumuz tüm tarafların memnuniyeti ilk sırada tutarız.

Etkin yönetim, eğitim ve iş olanakları ile, başarısının temelinde olduğuna inandığımız çalışanlarımızın sürekli gelişimlerini destekler ve onlar için en uygun çalışma koşullarını sağlarız.

Ekibimizdeki her bir çalışan, kendi çalışma arkadaşlarını da birer müşteri olarak kabul eder ve dış müşteriler gibi iç müşterilerin de beklentilerini aşmayı hedefler.

Üründe ve hizmette süreklilik ve güvenlik esasıyla hareket ederiz. Müşterimize hizmeti tam zamanında ve kusursuz olarak götürerek hizmetin sürekliliğini sağlarız.

Hizmet verdiğimiz tüm faaliyet alanlarında iş güvenliği ve çevre dahil olmak üzere , tüm yasal gereksinimleri karşılarız.Konusunda yetkin çalışanlarımız ile süreçleri tüm aşamalarda kontrol altında tutarak uygunsuzluk olasılılarını en aza indiririz.

Temiz,doğal,yaşanabilir ve ekosistemin sağlanmasına ve korunmasına öncülük ederek, doğal kaynaklarımızın korunmasını ve verimli bir şekilde kullanılması için geri dönüşümü süreçlerimizin bir parçası olarak kabul ederiz.

Çalışma alanlarımızda güvenli şartlar sağlayarak tüm tarafların kaza riskini azaltırız.

Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda öncü olma ve geleceği kurgulama vizyonu ve sürekli gelişimi görev alırız.Ürünlerimizi,hizmetlerimizi, çalışanlarımızı ve süreçlerimizi değerlendirerek sistemin sürekli iyileştirilmesini sağlarız.

Tüm çalışanlarımız güvenilirliğin yolunun saygı duyulan bir kurum olmaktan geçtiğinin bilincindedir.Eleksa Elektrik olarak, saygınlığımız ve güçlü kurum imajımız ile uzun soluklu ve sürekli bağlantılar kurmayı hedefleriz.Kurumsal ve sosyal sorumluluk anlayışı ile insanlığa katkıyı tüm maddi değerlerin üzerinde görürüz.