Hakkımızda.

Eleksa Elektrik Elektronik ve Bilişim Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti., 20 yıllık sektör birikimini tek bir çatı altında sunuyor. Elektrik ve elektronik sektörlerinde faaliyet gösteren Eleksa, bu sektörlerde dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markalarıyla bayilikler ve çözüm ortaklıkları yapmaktadır.
Elektrik ve elektronik sektöründeki bilgi ve tecrübemizi uzman kadromuzla hizmetinize sunuyoruz. Birçok farklı projelerde görev
almış ve yüksek tecrübeye sahip olan takım arkadaşlarımız projeye özel en doğru çözümler bulmaya odaklanıyor.
Projeniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm elektrik, elektronik ürün taleplerinizi sizler için araştırıyoruz. Araştırma sürecinde müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün seçimi, lojistik süreçlerin planlanması gibi tüm faktörleri ele alıyoruz. Eleksa olarak sizlerin memnuniyetine yüksek önem veriyor ve çalışma kalitemizi arttırmak için sürekli gayret gösteriyoruz.
Uzman ekibimiz ve planlı çalışma sistemimiz doğrultusunda ihtiyaçlarınızı belirleme aşamasından ürün teslimine kadar tüm süreçleri sizin için kesintisiz takip ediyoruz. Hizmetlerimizi sunarken kalite politikamıza ve insan kaynakları politikamıza bağlı kalıyoruz. Çevre ve çalışan güvenliğini en ön sırada tutarak tüm araştırma, proje, planlama ve tedarik sürecini ele alıyoruz. Geleceğe doğru sağlam adımlar atmak için bugünden gelişime ve yeniliğe önem veriyoruz.

Kalite Politikamız.

Eleksa olarak üstlendiğimiz tüm paydaşlarla karşılıklı memnuniyet anlayışına göre çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti her zaman en önemli kalite politikamızı oluşturuyor. Sürdürebilir yaklaşımlarla geliştirdiğimiz projeler sayesinde hem müşterilerimiz hem de toplumun refahına katkıda bulunmak istiyoruz.

Çalışan memnuniyetini öne çıkaran politikalarımız sayesinde çalışanlarımızın bize kattığı değere her zaman önem veriyoruz. Çalışan gelişimini desteklemek adına sürekli olarak eğitim ve kişisel gelişim olanakları sunuyoruz.

Sektörde güvenilir bir firma olarak varlığımızı sürdürmek için eksiksiz, zamanında ve yüksek kalitede hizmet anlayışına göre hareket ediyoruz. Kapsamlı iş takibi süreçlerimiz sayesinde süreçlerimizde şeffaflık sağlayarak güvenilirliği tesis ediyoruz.

Tüm iş süreçlerimizde yerel, ulusal ve uluslararası kalite politikalarına ve gereksinimlerine uyum sağlıyoruz. İş sağlığı ve güvenliği politikalarının yanı sıra çevre politikaları da uyum sürecimizde yer alıyor.

Yaşadığımız çevrenin sağlıklı ve güvenli olmasını sağlamak Eleksa olarak üstlenebileceğimiz en önemli görevler arasında yer alıyor. Tüm iş süreçlerimizi çevre düzenlemelerine uygun olarak, en az atık üretecek şekilde tasarlıyoruz. Bu süreçte gelişmemiz ve büyümemiz için hayati öneme sahip çalışanlarımızı da koruyoruz. “Güvenli çalışma ortamı, güvenli süreçler” prensibiyle iş ortamında gerekli tüm önlemleri alıyoruz.

Eleksa olarak sürekli gelişimi destekleyecek politikalar tasarlıyor ve uyguluyoruz. Bu kapsamda faaliyet gösterdiğimiz sektörde meydana gelen tüm gelişmeleri ve yenilikleri takip ediyoruz. Dinamik ve yetkin ekibimiz sayesinde yaşanan bu gelişmeleri ve yenilikleri iş süreçlerimize uyguluyoruz. Gelecekte yerimizi almak için bugünden çabalıyoruz.

Tüm çalışanlarımız güvenilirliğin yolunun saygı duyulan bir kurum olmaktan geçtiğinin bilincindedir.Eleksa Elektrik olarak, saygınlığımız ve güçlü kurum imajımız ile uzun soluklu ve sürekli bağlantılar kurmayı hedefleriz.Kurumsal ve sosyal sorumluluk anlayışı ile insanlığa katkıyı tüm maddi değerlerin üzerinde görürüz.