İnsan Kaynakları Politikamız

Eleksa Elektrik; dinamizmi, kalite yönetimi ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile sürekli gelişmeyi hedefleyen bir şirkettir. Yoğun rekabetin yaşandığı elektrik ve elektronik sektöründe bizi rekabetin içinde tutan en önemli değerimiz çalışanlarımızdır.

İnsan Kaynakları Yönetimi; şirket kültürü ve değerleri çerçevesinde, tüm çalışanların işbirliğine ve sürekli iyileştirmeye dayalı bir sistem oluşturmayı, Eleksa Elektrik ve Elektronik ve Bilişim San. Tic. Ltd. Şti. çalışanlarının profesyonel ve kişisel gelişimlerini desteklemeyi amaçlar.

Teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek güvenli ve kaliteli ürün envanteri oluşturmak. Buna bağlı olarak yeni fikirler ortaya koymak ve yeni yaklaşımları hayata geçirmek; müşterilerimizin, çalışanlarımızın toplumun talep ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmak suretiyle pazardaki en iyilerden biri olmaktır.

Çalışanlarımızın görüşlerini sürekli olarak fikir alışverişiyle alır ve her zaman ona yönelik iyileştirmeler uygularız.Ayrıca; tüm çalışanların, gelişime ve iyileşmeye yönelik fikirlerini sunmasını, uygun önerilerinin hayata geçmesini, organizasyonu sahiplenmesini ve kendilerini Eleksa ailesi bünyesinde hissetmelerini sağlamak amacıyla kurulmuş olan Öneri Sistemi’ne tüm çalışanların dâhil olup, kendilerinin her türlü görüş ve önerileri değerlendirmeye tabi tutulmaktadır.

Eleksa Elektrik, bugün ve gelecek için sürdürebilir başarının iş arkadaşlarımızın profesyonel ve kişisel gelişimlerine bağlı olduğunu kabul eder.Sürekli olarak büyümeye devam eden firmamız departmanlardaki eksikleri tespit eder ve ona yönelik uygulamalarını gerçekleştirir

Şirketimizde çalışmak ve kariyerimizi geliştirmek istiyorsanız, lütfen cv’nizi info@eleksa.com.tr adresimize gönderiniz.

İş Başvuru Formu

Choose File
Mesajın için teşekkürler. Gönderildi.
Mesajınızı göndermeye çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.