Eleksa Elektrik’ten EAE – Elektrikticaret.com ile Yeni Bayilik Anlaşması – Eleksa

Eleksa Elektrik, sektördeki 15 yıllık tecrübesini yeni bayilik anlaşmalarıyla daha geniş alanlara taşımaya devam ediyor. Yakın zamanda EAE Elektrik tarafından kurulan www.elektrikticaret.com platformu üzerinden gerçekleştirilen bayilik anlaşması doğrultusunda artık şirketin pazara sunduğu ürünlere Eleksa Elektrik bayiliği kanalıyla erişebilirsiniz. Eleksa Elektrik, www.elektrikticaret.com bayisi olarak tedarik zincirinin en önemli çözüm ortağı haline gelmeyi ve üreticiyle müşteri arasındaki erişim engellerini sonlandırmayı hedefliyor.

Eleksa Elektrik Tecrübesiyle Elektrikticaret.com ile Yeni İş Birliği

EAE Elektrik şirketinin yeni girişimi olan www.elektrikticaret.com ile yaptığımız bayilik anlaşması sonucunda, ihtiyaç duyduğunuz tüm EAE marka malzeme grubuna tek bir noktadan ulaşabileceksiniz. Eleksa üzerinden erişebileceğiniz malzeme grubunda şu malzemeler yer alıyor:

 • Busbar enerji dağıtım sistemleri
 • Güç busbarları
 • Aydınlatma armatürleri
 • Aydınlatma busbarları
 • İç tesisat çözümleri
 • Kablo kanalları
 • Askı sistemleri
 • Trolley busbarlar

Tüm bu malzeme grubuna herhangi bir kota zorunluluğu olmaksızın gereksinimleriniz göre ulaşabilirsiniz. Proje tasarımının yanı sıra malzemelerinizi listelerken ve fiyatlandırırken bizden en detaylı yardımları alarak işlerinizi kolaylaştırabileceksiniz. Bu anlamda ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünler için detaylı bir fiyat listesini de www.elektrikticaret.com üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

Tüm bu hizmetlerin yanı sıra Proje-M proje planlama özelliği sayesinde işletmenizin özel ihtiyaçlarını ele alan tasarımlar gerçekleştirip dilediğiniz metotlara göre teklif oluşturmanız mümkün olabilecektir. Ayrıca proje planınız için aldığınız teklifleri hesabınızda tutabilir ve istediğiniz zaman yeninden görüntüleyebilirsiniz.

Tek Noktadan İç Mekan Elektrik Çözümleri:

Endüstriyel altyapı çözümlerinin yanı sıra son yıllarda dekoratif çözümler konusunda da yatırımlarını arttıran EAE, bu ürün grubunu da aynı platform üzerinden erişime açmıştır. İç mekan elektrik malzeme çözümleri için ihtiyaç duyduğunuz tüm ünitelere aynı kolaylıkla Eleksa üzerinden ulaşabileceksiniz.

 • Tüm ürün gamıyla ilgili hat üzerinden seçim yapabileceğiniz gibi modüller üzerinde de seçim yapabilirsiniz.
 • Hat üzerinden seçim yapmak, projede kullanılacak olan busbar, askı sistemi ve kablo kanallarına göre ihtiyaç duyduğunuz sayıda ve tasarımda sipariş vermenizi sağlar.
 • Aynı zamanda hat üzerinden seçim sayesinde proje planının görselleştirilmesi işleri daha da kolaylaştırır.

Büyük Yenilik / Proje – M:

www.elektrikticaret.com tarafından sunulan diğer bir avantaj ise Proje-M proje planlama programıdır. Bu program sayesinde iç mekan busbar ve kablo kanalı tasarımlarınızı işletmenizin ihtiyaçlarına göre gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede en uygun tasarıma göre sadece ihtiyacınız kadar ürünü sipariş ederek sistem kurulum maliyetini azaltabilirsiniz.

www.elektrikticaret.com ’un sunduğu tüm bu avantajlara Eleksa Elektrik sayesinde kolaylıkla erişebilirsiniz. Eleksa Elektrik, yetkili www.elektrikticaret.com bayisi olarak ihtiyaç duyduğunuz ürünleri bulmanıza ve sipariş vermenize yardımcı olacaktır.

E-Panorama :

E-Panorama ile; Güç busbarı, Aydınlatma busbarı, İç tesisat çözümleri ve Aydınlatma ürünlerini dijital fabrikamızda kolaylıkla görüntüleyebilir, teknik özellikleri ve detaylarına ulaşabilirsiniz.


e-panorama için tıkla >>>